Zneužívání HHC, pravidla pro objednávky!

Všechny objednávky budou zaslány pouze na pobočky zásilkovny. Objednávky do alzaboxů, z-boxů a domů budou buď zamítnuty nebo přesunuty na nejbližší pobočku pro kontrolu věku pomocí OP. 

Už jste nejspíš viděli automaty s HHC, které jsou zneužívány dětmi a nezletilými. Produkty s HHC slouží ke sběratelským účelům a pro pokusné účely, nikoliv k užívání. Bohužel se ziskuchtivý provozovatelé automatů rozhodli vybrat peníze i od dětí a nezletilých a tím strhli pozornost médií i policie. Místo abychom jako společnost ukázali, že umíme uvažovat racionálně, tak došlo k překročení morálních hranic a někteří prodejci jdou tak daleko, že nabádají k užívání. 

Mějte na paměti dvě věci - HHC není dostatečně otestované v dlouhodobém horizontu na lidech. U zneužití HHC hrozí rizika podobná jako u THC. 

Děti a nezletilý: Váš mozek je ve vývoji. Vaše tělo, imunitní systém, vaše osobnost. To vše  je negativně ovlivněno v případě užívání jakékoliv psychoaktivní látky. To platí i pro nikotin a alkohol. 

Z tohoto důvodu voláme po regulaci HHC - prodej pouze 18+ nařízen zákonem. 

Místo abychom si jako společnost (myšleno globálně, ne jako firma) vážili možnosti volného prodeje HHC a sami drželi mantinely, tak děláme vše pro úplný zákaz. 

Radek Vyskočil