Dole na stránce zadej svůj mail do kolonky "odebírat newsletter" a budeš v obraze. Posíláme cca dva maily měsíčně.

Wildkraut

Co je Wildkraut?

Jedná se o bílý, jemý prášek ve skleněné lahvičce. Na Slovensku jde Wildkraut na dračku a my jako první eshop v ČR nabízíme tuhle libovou věc taky! Jedná se o první energetický booster, který lze šňupat a je čistě přírodní. Jde o směs bylin a kofeinu. Pro koho je Wildkraut vhodný se dozvíte dole v článku. Wildkraut je první přírodní certifikovaný energy booster na světe. Pokud si chcete pozitivní účinky vychutnat na plno, neužívejte tento produkt denně. Celkově pravidlné a časté užívání kofeinu v jakékoliv podobě výrazně snižuje jeho pozitivní účinky.

--Nakupuj Wildkraut zde--

wildkraut

 

 

Složení Wildkraut

Složení: Rozchodnice růžová, všedobr, vodní máte, guarana, moringa, přírodní kofein.

 

Jak se Wildkraut užívá?

Užívání Wildkraut sniff je snadné. Jedna lahvička je na 20 dávek, jedna dávka odpovídá 0,05g a užívá se šňupnutím. Jak vypadá 0,05g jemného prášku? Výrobce uvádí o velikosti hrášku, což je pro mě osobně dost matoucí a proto jsem si navážil na váze s přesností 0,001g jednu dávku. 

Zde je foto na váze:

IMG_3541

Šňupat lze z čisté podložky, telefonu, z ruky nebo speciálními šňupátky. Je to easy. 

 

Je Wildkraut bezpečný?

Nezletilý se musí vyhýbat vysokým dávkám kofeinu. Upřímně mě úplně irituje vidět 10ti letý děcka běhat s Redbullem v ruce. Proto výrobce také žádá - prodej pouze 18+ a my to budeme dodržovat! Jelikož jde o vysokou dávku kofeinu, tak se poraďte se svým lékařem, jestli je tento produkt právě pro vás vhodný. Wildkraut je navržen jako alternativa ke kávě nebo energy drinkům s okamžitým účinkem. 

Není vhodný pro osoby citlivé na kofein, nezletilé, těhotné, a kojící ženy. V případě, že máte problémy s tlakem, srdcem nebo užíváte dlouhodobě léky - poraďte se s lékařem. 

Doporučená denní dávka je: 1 lahvička - 1 gram - 20 dávek z toho10 dávek na každou nosní dírku.

 

Pro koho je Wildkraut určen?

Pro sportovce. Řidiče na dlouhých cestách. Na nakopnutí ráno, když nestíháte kávu. V průběhu dne, kdy na vás padá únava a potřebujete být fresh. Na párty. Pro lidi s kocovinou. Celkově pro lidi, kteří chtějí nebo potřebují okamžitý přísun energie. Pro sportovce, kteří potřebují nakpnout před výkonem platí to samé, co je uvedeno v prvním odstavci. Je prokázané, že kofein umožní zvýšit výkon až o 4%, ovšem pokud se užívá na denní bázi a pravidelně - tento efekt výrazně klesá. 

 

Funguje Wildkraut nebo jde o placebo? Rezenze CZ

Než jsme produkt naskladnili, samozřejmě jsme jej otestovali. Jde o příjemné nakopnutí. Po užití do minuty tělo zaleje pocit tepla a příval energie. Není to žádný extra velký hype jakože fuuuu dal jsem si čáru a letím. Je to opravdu na úrovni silné kávy, ale s omažitým nástupem. To znamená, že pokud pijete hodně kávy denně - můžete si vybudovat jistou míru tolerance a efekt nebudete tolik cítit. Pokud si dáte šálek kávy nebo energy drink jednou za pár dní nebo jen ráno (pozn. myšleno kávu, páč snídat Redbull je o vředy) - efekt ucítíte. Je velmi pravděpodobné, že uživatelé jiných povzbuzujících látek efekt vůbec neucítí kvůli rozhozeným receptorům a celkové synergie v těle. 

Já jsem osobně na kofein citlivý a piju jen středně silnou kávu 1x denně. Proto mi stačí poloviční dávka Wildkraut na nakopnutí na cca 1 hodinu. Navíc způsob aplikace mě hrozně baví, když vím, že jde o byliny a veškeré látky jsou přírodní. 

 

Podívejte se také na naši další nabídku. V nejbližší době naskladníme ještě jeden nakopávací energy booster se silnějším nástupem. Máme také Kratom a HHC. 

 

Nakupuj Wildkraut zde

Používáme ověření věku Adulto - - - Designed by Freepik (bannery a grafika) - - -