Dole na stránce zadej svůj mail do kolonky "odebírat newsletter" a budeš v obraze. Posíláme cca dva maily měsíčně.

Jak poznat podvodné prodejce kanabidoidů?

Identifikace není tak těžká. Brzy nahodím i video. Na co si dát pozor při výběru prodejce HHC, HHCP, THCP a dalších látek?

1. Znamení podvodníka

Nereálný obsah kanabidoidů (třeba HHC a dalších). Najdi si značku, kterou chceš prověřit a dej do goole "jméno značky HHC květy". Ideálně si najdi jejich oficiální web, ale i staré pozůstatky v google obrázcích pomohou. Květy reálně zvládnou maximální infusi do 35% a to je opravdu strop. Představte si, že palice 0,65g pojme 0,35g HHC - nacucaná na komplet. Víc už by teklo.. Teď, když víte strop, tak můžete s jistotou předpokládat, že kdokoliv uvádí 40%+ na květech, je podvodník a měli byste se jeho produktům vyhnout obloukem, protože když lže v obsahu, je mu jedno i vaše zdraví. Harcore jsem našel 99% HHC květy - wtf? Jakože 0,99g HHC + 0,01g květy? Nebo například 80% HHC květy - jako 0,8g HHC a 0,2g květy? Umíte si představit, jak by to vypadalo? Asi jako 1ml stříkačka s HHC a v tom by plaval květ 0,2g.. 40%-60% mohou mít pouze moonrocky - květy obalené v kanabidoidu a ve skafu. Hašiš zvládne max 60-70% a pak už teče. On teče uz od 65%.  

2. Znamení podvodníka

Nereálné ceny. Tohle je pro vás velmi těžké odhadout. Postupem času se náklady snižují a proto tento tahák berte jako návod na teď 25.2.-30.4.2024  Například 90% THCJD cartridge za 400Kč - když jen ten 0,9ml vyjde na 300Kč + cartridge i kdyby ten největšjí odpad za 15Kč + syntetika humus terpeny za 5Kč + obal za 4Kč = 325Kč náklad a prodej 400Kč?? Jistě, že by to šlo, ale v tomto poměru spíš jako velkoobchod při odběru tisíce kusů. Marže 19% je při nejmenším podezřelá a takovému prodejci bych se vyhnul + všem jeho produktům.

Další příklad:

96% HHCP cartridge za 463Kč - tedy 0,96g HHCP + terpeny + cartridge + obal, ale je to opravdu tak, když ten samý prodejce prodává 80% květy? Těžko. 96% HHCP v cartridgi je extrémně moc a po pěti použitích by člověk zvracel a dostal trop.. Reálné koncetrace jsou do 40%.. Víc než 40-80% je extrém a navíc u koncentrací nad 50% očekávejte ceny vyšší než 700-1000-1500Kč podle kvality vstupního materiálu a procent. 

Zdarma to samozřejmě nikdo prodávat nebude. Je to rizikový byznys a to riziko musí být zaplacené. Ceny vstupních surovin klesají s rostoucí poptávkou, protože se výrobci předhánějí a cena se talčí dolů. Ale jakmile už narazíte na podvodníka, dejte si jeho značku na blacklist a jeho produktům se vyhýbejte. 

 

A co my?

Aktuálně mícháme 10,20 a 40% HHCP s CBD destilátem + botanické terpeny. Jedná se o přesně namíchané poměry látek. Předchozí produkty měly etikety HHC premium 99% - 99% bylo vždy obsah podle deklarovaného plnění na 1,1ml - jde kolísání při plnění, obšas něco ukáplo, něco zůstalo na jehle.. Tzn naše carts byly 99-100% deklarovaného objemu. V popisku produků se ovšem dalo najít přesně složení: 90-92% HHC + 8-10% terpeny. Haš jsme míchali vždy ručně 450g kief (skaf) + 550g HHC = 55% HHC.. Květy a moonrocky nám vyráběl spolehlivý partner. 

Vstupní materiály volíme vždy ty nejlepší za co nejnižší cenu. Odmítli jsme spoustu pofiderních výrobců vstupních surovin. Kde byly náklady i o 50% menší, ale byl to hrozný shit.. 

Jen úplný sráč si dovolí lhát lidem. Je to nebezpečné a nezodpovědné. Jde o to, že pokud výrobce uvádí 96%HHCP a zákazník zjistí, že to vlastně není tak strašný a pak si koupí 20% HHCP a sestřelí ho to - tak kde je chyba? U ulhaných výrobců, kteří hrají jen na to, že cituji: "Nemáme povinost uvádět reálné hodnoty" - ano to je šedá zóna. Neexistují laborky, neexistuje regulace. Prodají vám květy 80-99% HHCP, prodají vám hašiš 99% HHCP.. prodají vám 95% cartridge za 400Kč, jejiž reálná prodejní cena je tak 1000Kč.. Rád bych zmínil konkrétní značky, ale zkuste si projít sami google a podle těchto vodítek si sami uděláte obrázek. 

 

 

Používáme ověření věku Adulto - - - Designed by Freepik (bannery a grafika) - - -