Dole na stránce zadej svůj mail do kolonky "odebírat newsletter" a budeš v obraze. Posíláme cca dva maily měsíčně.

Obchodní spolupráce

Nabízíme spolupráci na dvou úrovních:

1. Přímý obchodní zástupce naší firmy Ganjalite s.r.o. 

2. Obchodní partner, který má kontakty a dokáže si ke svému zboží ještě jako další sortiment přidat naše produkty

Aktuálně spouštíme další projekty a vyvíjíme vlastní produkt - vše mimo konopný byznys jako back up plan, až HHC zakážou. Pr

Přímý obchodní zástupce

Výplata fakturou, jelikož nevíme co bude s HHC za měsíc, dva, šest.. Proto nechceme někoho nabrat na pracovní úvazek hned. Vhodné pro freelancery. Práce v podstatě odkukoliv. Tvá výplata se odvíjí od prodaných kusů zboží.  Náplň práce je primárně získávání nových klientů, což obnáší tvorbu prezentace a oslovení majitelů prodejních kanálů. Jak jsem psal výše, tak preferejume sympatickou slečnu. Bereme češky a vietnamky. Počet pozic je omezen na 1 češka a 1 vietnamka. Jsme schopný vzít i muže, preferovat budeme slečny. Ukaž, jak mi umíš prodat svoji poptávku práce a místo může být tvoje. Piš na [email protected] a přilož i životopis. Máš skill a možnosti a představu o prodeji - prodej mi to. Dole najdeš info kolik se dá vydělat. 

Zázemí v kanceláři na Praze 6, které lze využít. 

Obchodní partner

Spolupráce v tomto stylu máme. Obvykle jde o lidi napojené na další lidi z podnikatelského prostředí a naše produkty přeprodávají jako doplňkový sortiment svého primárního zboží. Je to celkem easy. Dotazy a poptávku posílejte na [email protected] Jelikož nemáme k dispozici čárové kódy, musíte 

 

Prodat 1000ks na 10 prodejních míst není tak těžké, ovšem já to nestíhám a potřebujem někoho, kdo se o tuhle větev bude starat od A do Z. Za 1000ks prodaných carts se dá uvažovat o cca 10.000Kč zisk. U jednorázových setů pak okolo 15.000Kč. 

Prodávat lze hotové cartridge, jednorázové sety a hašiš. Ostatní sortiment je jen doplňkový a proto se na něj nesoustředíme. Carts můžeme nabídnout v platech bez obalů, s blistry, s etiketami - případně variace dle domluvy. Jednorázové sety v platech pouze, obaly zatím nemáme, max doypacky bez nebo s etiketami. Nemáme k dispozici čárové kódy. Pro žádné zboží, protože to zatím žádný partner vyloženě nevyžadoval. Pokud se dostaneme do fáze s čárovými kódy, vyřešíme. 

Aktuální výrobní kapacita je 20.000ks carts/měsíc + cca 5000ks jednorázových vapes za měsíc.

 

Používáme ověření věku Adulto - - - Designed by Freepik (bannery a grafika) - - -