Kolik potahů z Elf Bar je jedna cigareta?

Co je to Elf Bar?

Jedná se o prémiovou značku jednorázových cigaret. Nelze je dobíjet a Elf Bar 600 je na 600 potahů. Liquid je namíchán na velmi intenzivní a příjemnou chuť. Hlavně nikde neprská, nemusíte řešit dolévání, výměnu atomizérů. Nevýhodou je produkce odpadu, který obsahuje baterii, plasty a elektroniku. Objem cartridge jsou 2ml. 

Jak ekologicky zlikvidovat Elf Bar?

Některé trafiky mají odběrná místa, poptejte se v té své. Druhou možností je krabice na staré baterie, kterou najdete v téměř každém obchodě. Třetí možností je kontejner na elektro odpad. Už jsem viděl pohozené jednorázové cigarety v praku, což je úplně to samé, jako tam vyhodit baterii a hromádku plastu.. Prosím, buďte ohleduplní a odevzdávejte použité cigarety na zmíněná místa. Nevyhazujte je ani do koše na skládku. 

Kolik potahů  Elf Bar je rovno jedné klasické cigaretě?

Do těla dostaneme nikotin po 12,5 potazích, který je roven nikotinu z jedné klasické cigarety. Jedna elektronická cigareta Elf Bar je rovna zhruba 48 cigaretám. 

Moje recenze na Elf Bar

Velikostí připomíná skoro už klasický vape. Líbí se mi chuť a jednoduchost. Cena není špatná 180Kč za ekvivalent 2,5 krabiček cigaret, což vychází na 72Kč za krabičku. Oproti HEETS je rozdíl 30Kč. Úspora oproti HEETS je tedy 30% a úspora oproti krabičce cigaret za 140Kč je 50%. Jedinou věc bych vytknul a to je nemožnost nabíjet cigaretu a případně si ji doplnit nebo vyměnit jen hlavu. Podle mě by mohli v pohodě udělat svůj vape a k tomu jen ready to vape hlavy. 

Proč nakupovat právě u nás?

Jelikož si Vás, zákazníků vážíme, tak máme spuštěný systém věrnostních slev. A není to systém "nasbírej milion bodů a dostaneš 5% na jeden další nákup". Ne, je to sleva na pořád. Na všechny další nákupy bez omezení a podmínek. Potřebujete se jen registrovat na eshopu a nakupovat. První slevy se aktivují už od 2500Kč a v současné chvíli je maximální sleva 20% nastavena na útratě za 10.000Kč. To znamená, že jestli uděláte nebo jste již udělali nákupy v hodnotě 10.000Kč, tak máte slevu na všechny budoucí nákupy 20%. Výše slevy se může časem změnit. Doprava a platba je zdarma od 1000Kč. Takže nakoupíš 7 elf bars za 1260Kč, ušetříš poštovné a platbu za 100Kč a ještě dalších 210Kč. Celkem tě tedy jedna cigareta vyjde na 150Kč. Slevy platí na všechny produkty na tomto eshopu. 

https://www.ganjalite.cz/elf-bar-600-elektronicka-cigareta-20mg-ruzne-druhy/