Co je to HHC? Nákup, prodej, recenze.

 

Co je to HHC

HHC se stane hitem letošního roku. Ptáte se proč? Hexahydrokanabinol ( angl. Hexahydrocannabinol ) poprvé vytvořil v roce 1944 americký chemik Roger Adams, který k Delta-9 THC přidal molekuly vodíku (provedl tzv. hydrogenaci). Tak z THC vznikl hexahydrokanabinol. 

Výroba HHC je složitý proces, který by šel v domácích podmínkách jen stěží napodobit. Základem je totiž CBD, které se extrahuje z konopí, destiluje a izoluje. Následuje chemická reakce, jejímž produktem je HHC. Výroba je náročná ne bezpečnost a správnost provedení. Naše HHC je z Kalifornie od ověřeného dodavatele ve nejvyšší možné kvalitě i koncentraci.

HHC je rozpustné. Jde o další podobu extraktu, stejně jako dab, wax, fénixovy slzy a další konopné produkty. Práce s HHC je tedy velmi podobná. 

Účinky HHC

Účinnost závisí na poměru 9R HHC a 9S HHC. 9R se snáz váže na endokanabinoidní receptory těla, zatímco 9S tak moc ne. Účinky na tělo i mysl se přirovnávají k THC, ovšem zhruba na poloviční úrovni. Naše HHC vždy obsahuje minimálně polovinu 9R. Vyčistit HHC od 9S je velmi náročný a nákladný proces. 

HHC_davkovac

HHC v dávkovači na našem eshopu

Objeví se HHC na testu na drogy?

Podle zkušeností uživatelů ne. Ale jedná se o neoficiální zprávy, které nejsou podložené studiemi. 

 

Na co si dát pozor po užití HHC?

Aktivní řidiči by HHC užívat neměli, jelikož může způsobit uvolnění a zpomalení reflexů, což má za následek pomalejší reakce v krizových situacích na silnici.

Těhotné a kojící ženy nesmí HHC užívat, stejně jako jiné látky.

Nezletilý se musí vyhnout všem látkám včetně alkoholu a nikotinu z důvodu vývinu mysli i těla. Není žádný racionální důvod, proč by děti měly jakékoli konopné produkty užívat. Vyjímkou jsou onkologičtí pacienti. 

 

Je HHC legální?

Zatím ano a doufejme, že to tak zůstane. Mohlo by jít o substituční léčbu závislosti na jiných látkách. Léčebný potenciál je stále ve vývoji. Produkt HHC je schválen ve všech státech USA i Kanadě a to i ve státech, kde THC legální není. Věříme, že naše vláda nebude podnikat kroky, které by prodej omezily, stejně jako kratom. 

Přínos pro společnost je takový, že pokud přejdou všichni uživatelé marihuany na HHC, odříznou se od trhu dealeři a černý obchod. Vše bude zdaněné a stát na tom jen vydělá. 

 

Recenze

Jako eshop nemůžeme uvádět účinky, které bychom mohli zveřejnit, abychom neporušili zákon.