HHC hašiš a moonrocky

HHC moonrocks 

Vyrábím je sám. Jde o kvalitní CBD květy, HHC 98% a kief (skaf). Obsah THC je okolo 0,6%. Příchutě jsou dodány kvalitními surovinami, které jsou k tomu určené a ty ovocné obsahují i ovocnou složku. Podle zákona jsou určeny k dalšímu zpracování a ty ochucené pro své uklidňující aroma. Neslouží ke konzumaci, pouze jsem použil vhodné suroviny. Ty ovocné voní jako bonbóny a lákají k jídlu, předpokládám, že i chuť bude sladká - prosím nejíst. V případě požití kuličky se do těla dostane 500mg HHC, což není smrtelné, ale může  se dostavit silný stav podobný mlíku z THC. HHC by se teoreticky v trávícím traktu uvolnilo ze značným zpožděním a v případě snězení více kuliček by mohl být stav velmi nepříjemný. Je to takové varování ;) 

Moonrocks jsou vyrobené ručně a je to velmi pracný proces, který trvá i několik hodin. Klasický moonrock je palice ponořená nebo namazaná extraktem a obalená ve skafu (pryskyřici). To bohužel není vzhledem ke spotřebě HHC možné, aby byla zachována přívětivá cena. Moje moonrocky obsahují 40-50% HHC. Jde o ručně vytvarované kuličky z nadrcených palic. 

Nakoupit lze zde < klikni.

moonrocks

HHC hašiš

Vyrábím sám. Obsah HHC je 50%. Hašiš je vyroben ze skafu. Obsahuje 0,25% THC a okolo 7% CBD. Kief upravuji a snižuji THC i CBD, které by mohlo tlumit HHC. Tento proces ovšem zničí veškeré terpeny a proto je hašiš velmi neutrální. Hašiš je tvárný, lepivý a drží tvar, ve kterém ho necháte a to i bez zahřívání. Lze tedy úplně v klidu porcovat a tvarovat do hadů ;) Jde také o legální produkt určený k dalšímu zpracování. 

Nakoupit lze zde < klikni.

 

produkt